Калькулятор визначення вартості послуги з нестандартного приєднання "під ключ" електроустановок замовника до електричних мереж оператора системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго»

Калькулятор надає орієнтовний розрахунок з урахуванням внесених вихідних даних. Остаточний розрахунок вартості послуги з нестандартного приєднання "під ключ" буде зазначений в проекті договору про нестандартне приєднання, який оператор системи розподілу надасть замовнику у разі надходження від нього офіційної заяви на приєднання до електричних мереж.

Нестандартне приєднання – це приєднання до електричних мереж електроустановки, за умов приєднання якої ступені напруги в точці приєднання та точці забезпечення потужності не збігаються та/або за умови перевищення числових значень для стандартного приєднання.

Послуга з нестандартного приєднання "під ключ" електроустановок замовників до системи розподілу є платною послугою та надається оператором системи розподілу (ОСР) відповідно до договору про нестандартне приєднання.

У разі надання оператором системи розподілу послуги з нестандартного приєднання за умови проектування замовником електричних мереж лінійної частини приєднання складова плати за створення електричних мереж лінійної частини приєднання визначається згідно з кошторисом, який є невід'ємною частиною відповідної проектної документації.Орієнтовна величина плати за нестандартне приєднання «під ключ»
Орієнтовна вартість приєднання складатиме тис.грн з ПДВ в т.ч. ПДВ тис.грн
- плата за потужність тис.грн ПДВ тис.грн ПДВ тис.грн/ 1кВт без ПДВ
- плата за лінійну складову тис.грн ПДВ тис.грн ПДВ тис.грн/ 1м без ПДВ